Podkarpacie24.pl
Piątek, 21 Września 2018

Logowanie

Strona główna

Nowe firmy

Polecamy

Ogłoszenia PREMIUM

Busy Bieszczady

Nieruchomości

Motoryzacja

Reklama

Dodaj swoja frimę do naszego katalogu już dziś!

Forum

Brak tematów.

Aktualności

BRZOZÓW: Napadli na 12 latka. Sprawcy zatrzymani Czwartek, 20 Września 2018

BRZOZÓW: Napadli na 12 latka. Sprawcy zatrzymani

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjant wydziału kryminalnego brzozowskiej komendy, w czasie wolnym od służby, zatrzymał sprawcę rozboju. 18-latek, dwa dni wcześniej wspólnie z kolegą, napadł na 12-latka i go okradł. Funkcjonariusz jadąc samochodem rozpoznał sprawcę. Drugim z napastników okazał się być 16-latek.

BIESZCZADY: Wzmożona aktywność salamander. Dlaczego? Środa, 19 Września 2018

BIESZCZADY: Wzmożona aktywność salamander. Dlaczego?

W lasach podkarpackich trwają gody salamander – to jedyny gatunek płazów w Polsce, którego okres godowy przypada na początek jesieni. Sprzyjające warunki pogodowe - opady deszczu i wilgotne powietrze - pobudziły je do wzmożonej aktywności godowej, stąd bez trudu można je spotkać na górskich szlakach. Potwierdziły to ostatnie obserwacje tych zwierząt na terenie Bieszczadów i Beskidu Niskiego.

PTTK: Do wydzierżawienia Leśna Willa w Komańczy Środa, 19 Września 2018

PTTK: Do wydzierżawienia Leśna Willa w Komańczy

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sanoku przy ul. Mickiewicza 29, zaprasza do składania ofert na poddzierżawę obiektu pn.: Leśna Willa PTTK im. Ignacego Zatwarnickiego w Komańczy.

Szukasz studiów II stopnia? Sprawdź propozycje WSPiA! Poniedziałek, 17 Września 2018

Szukasz studiów II stopnia? Sprawdź propozycje WSPiA!

Kończysz studia pierwszego stopnia i chcesz nadal się rozwijać? WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa ma dla Ciebie kilka propozycji pozwalających m.in. na awans zawodowy lub zdobycie lepiej płatnej pracy. Mowa o studiach II stopnia i studiach podyplomowych. W WSPiA możesz wybrać studia II stopnia na dwóch kierunkach: „administracja” i „bezpieczeństwo wewnętrzne”. Rekrutacja trwa do końca września.

3 sprawdzone pomysły na sesję ślubną w plenerze Poniedziałek, 17 Września 2018

3 sprawdzone pomysły na sesję ślubną w plenerze

Zdjęcia ślubne to doskonała pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Warto zadbać, by uwieczniły one emocje towarzyszące najważniejszym chwilom Młodej Pary. Oto 3 sprawdzone pomysły na sesję ślubną w plenerze, której efektem będą piękne zdjęcia, do których z przyjemnością będziecie wracać.

Zorganizuj wesele w nowej Sali Bankietowej „Dziedzic” GARDEN – namiot weselny na 250 osób! Poniedziałek, 17 Września 2018

Zorganizuj wesele w nowej Sali Bankietowej „Dziedzic” GARDEN – namiot weselny na 250 osób!

Szukasz idealnego miejsca na niezapomniane przyjęcie weselne? Dobrze trafiłeś, bo dzięki nam Twoje marzenie może się już niebawem spełnić.

PWSZ SANOK: Powraca Akademia Małego Żaka Czwartek, 13 Września 2018

PWSZ SANOK: Powraca Akademia Małego Żaka

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja do kolejnej już edycji Akademii Małego Żaka działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. Poprzednie edycje okazały się niezwykle udane, dlatego też mamy nadzieję, że i tym razem wspólnie z najmłodszymi studentami oraz wykładowcami PWSZ stworzymy niezapomnianą atmosferę, a dzieci przeżyją niezapomniane chwile w progach niezwykle gościnnej sanockiej uczelni.

PWSZ w Sanoku. Mała uczelnia wielkie możliwości! Wtorek, 11 Września 2018

PWSZ w Sanoku. Mała uczelnia wielkie możliwości!

Dlaczego warto studiować w Sanoku? Jakie korzyści płyną z tego tytułu dla studentów? Co można osiągnąć i dlaczego wybrać sanocką PWSZ. Z Amelią Piegdoń – absolwentką kierunku gospodarka w ekosystemach rolnych i leśnych, studentką pedagogiki, stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2017/2018, rozmawiają pracownicy Biura Karier, Promocji i Współpracy.

Szukasz ciekawych studiów? Sprawdź nowości w WSPiA! Wtorek, 11 Września 2018

Szukasz ciekawych studiów? Sprawdź nowości w WSPiA!

Ochrona informacji, Cyberbezpieczeństwo, Kryminalistyka i kryminologia, E-administracja oraz Zarządzanie finansami to pięć nowych specjalności, które w tym roku kandydatom na studia proponuje WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa. Specjalności powstały w reakcji na zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów z danej dziedziny oraz w odpowiedzi na propozycje zgłaszane przez kandydatów.

GMINA SANOK: Ratujemy i uczymy ratować (FOTO) Wtorek, 11 Września 2018

GMINA SANOK: Ratujemy i uczymy ratować (FOTO)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 31 sierpnia 2018 roku Ochotnicza Straż Pożarna ze Strachociny zakończyła realizację projektu pn. „Ratujemy i uczymy ratować”. W ramach zadania zakupiony został defibrylator wraz z zestawem szkoleniowym. Zwieńczeniem realizowanego przedsięwzięcia był pokaz ratownictwa medycznego, który odbył się podczas Dożynek Gminnych w Markowcach.

Z Nigerii przez Turcję do… Zagórza (po drodze Cypr i Sanok, a stąd do… Kanady) Piątek, 07 Września 2018

Z Nigerii przez Turcję do… Zagórza (po drodze Cypr i Sanok, a stąd do… Kanady)

Taką podróż odbył przesympatyczny absolwent mechaniki i budowy maszyn Uniwersytetu Adnan Menderes w Turcji Kingsley Obina Iwuji, który za pośrednictwem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku i otwartości firmy ADR w Zagórzu odbywa praktykę w ramach programu Erasmus+ właśnie w tej firmie.

Zimowity witają jesień w Bieszczadach (ZDJĘCIE) Piątek, 07 Września 2018

Zimowity witają jesień w Bieszczadach (ZDJĘCIE)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wcześniej niż zwykle na bieszczadzkich łąkach zakwitły zimowity jesienne, zapowiadające koniec lata. Kwiaty te często bywają mylone z wiosennymi krokusami.

Przeczytaj także:

Katalog firm i instytucji                                                    Dodaj firmę za DARMO!

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie