Podkarpacie24.pl
Sobota, 07 Grudnia 2019

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Pracownik działu marketingu - reklama/ Krosno

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Pracownik działu marketingu - reklama/ Krosno

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Firma Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. będąca liderem w handlu i dystrybucji artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych, w skład której wchodzą obiekty handlowe na terenie Polski, słowacji i Czech ogłasza nabór na stanowisko:

Pracownik działu reklamy

Obowiązki:

Realizacja bieżących zadań związanych ze stanem technicznym reklam zewnętrznych i bilbordów
Kontakt z klientem oraz negocjacje warunków najmu
Pozyskiwanie nowych miejsc reklamowych
Dbanie o wizerunek firmy i jej produktów na rynku;
Współpraca z firmami zewnętrznymi, instytucjami, urzędami

Oczekujemy:

Wykształcenie wyższe lub ostatnie kierunki studiów
Umiejętności planowania i przewidywania
Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
Łatwości w uczeniu się i przyswajaniu wiedzy
Umiejętności pracy w zespole
Komunikatywność
Dobra organizacja pracy
Mile widziani tegoroczni absolwenci uczelni wyższych
Gotowość do pracy w terenie
Prawo jazdy kat B

Oferujemy:

Umowa o pracę

Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV na adres rekrutacja@merkurymarket.pl

Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) klauzuli o następującej treści:

Zgodnie

z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i

Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych

przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie.

Zgodnie

z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE

(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z

ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje,

że:

1)

administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno),

2)

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji m - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia,

3)

Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza,

4)

posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

5)

ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,

6)

ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych

7)

podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę

lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami. 0048266015020191119084326

Cena: 1 PLN

Dane kontaktowe:

693840239
Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 63

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.