Podkarpacie24.pl
Piątek, 15 Listopada 2019

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Ekipa do montażu stolarki okiennej i drzwiowej

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Ekipa do montażu stolarki okiennej i drzwiowej

Ogłoszenie powiązane z firmą:

TRENDHOMES

38-500 Sanok, ul. Piastowska 3 / SALON SPRZEDAŻY Tel: +48 735 721 222 WWW: http://trendhomes.pl

Firmę TRENDHOMES tworzą ludzie z pasją, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Na początku prowadzenia działalności skupiliśmy się przede wszystkim na produkcji i sprzedaży stolarki aluminiowej (okna, drzwi, fasady, zabudowy).

Dodaj wpis do katalogu, aby publikować ogłoszenia z wizytówką firmy.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Prężnie rozwijająca się firma TRENDHOMES – producent okien i drzwi – zatrudni montażystów do wykonania montażu stolarki.

Miejsce pracy: Sanok i okolice

Zakres obowiązków: praca przy montażu stolarki okiennej z PVC i aluminium

Wymagania:
• zdolności manualne,
• obsługa sprzętu budowlanego niezbędnego do wykonania montażu,
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w działaniu,
• dyspozycyjność do podjęcia pracy,
• sumienność, dokładność, zaangażowanie
Oferujemy:
• możliwość wyboru formy zatrudnienia,
• systematyczne zlecenia przez cały rok,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (część stała + premia)
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Swoją kandydaturę proszę zgłaszać telefonicznie pod numer 696 544 954 lub mailowo na adres Prężnie rozwijająca się firma TRENDHOMES – producent okien i drzwi – zatrudni montażystów do wykonania montażu stolarki.

Wymagania:
Oferujemy:

Swoją kandydaturę proszę zgłaszać telefonicznie pod numer 696 544 954 lub mailowo na adres: contact@trendhomes.pl

Cena: -0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 160
TRENDHOMES

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.