Podkarpacie24.pl
Wtorek, 13 Listopada 2018

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Europejski lider w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych z siedzibą w Sanoku.

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Europejski lider w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych z siedzibą w Sanoku.


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Europejski lider w produkcji wysokiej jakości okapów kuchennych z siedzibą w Sanoku.

Opis:
Firma działa na rynku polskim oraz zagranicznym od ponad 30 lat, nasze produkty można znaleźć niemal w każdej polskiej kuchni.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki oraz tegoroczną inwestycją w nowoczesną hale produkcyjną poszukujemy właśnie Ciebie!

NA STANOWISKO: MONTER OKAPÓW

Miejsce pracy: Sanok
ZAKRES ZADAŃ:
- praca przy linii produkcyjnej, która spełnia wszystkie europejskie standardy bezpieczeństwa
- utrzymywanie czystości w miejscu pracy oraz przestrzeganie przepisów bhp
- realizowanie ustalonych planów produkcyjnych
Jeśli lubisz pracę manualne, chcesz zdobyć cenne doświadczenie oraz jesteś gotowy na pracę zespołową w systemie zmianowych – dołącz do nas!
OFERUJEMY:
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z pełnym polskim kapitałem
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- terminowe wynagrodzenia, płatne do 10 każdego miesiąca
- płatne nadgodziny
- przerwa śniadaniowa wliczona w czas pracy
- atrakcyjne benefity pozapłacowe: ubezpieczenia na życie z dodatkową opcją ubezpieczenia
członków rodziny, bony świąteczne
- w przypadku ciężkiej sytuacji życiowej lub zdrowotnej, zarząd spółki udziela bezzwrotnego
wsparcia
- w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych firma udziela każdemu pracownikowi
nieoprocentowanej pożyczki
- przyjazna atmosfera i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
- praca w zespole, który służy doświadczeniem oraz pomocą

APLIKUJ JUŻ TERAZ!

Na adres email: ciarko@ciarko.pl lub w siedzibie firmy ul. Okulickiego 10 Sanok,
numer telefonu: 134653500

Poleć Ciarko swojej rodzinie i znajomym, może to my pomożemy im znaleźć pracę!

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli. CV z innymi klauzulami nie będą przyjmowane.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000511982, REGON: 180188544, NIP: 685221012, rekrutacji na stanowisko MONTER OKAPÓW.
Jestem świadomy, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na jej podstawie.
Jeśli chcesz aby Twoje CV było przechowywane w Naszej bazie na potrzeby przyszłych rekrutacji dodatkowo zamieść poniższą klauzulę.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000511982, REGON: 180188544, NIP: 6852210122, rekrutacji na stanowisko MONTER OKAPÓW
Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku.
Jestem świadomy, że wyrażenie zgód jest dobrowolne oraz że mam prawo do ich wycofania w dowolnym momencie, a wycofanie zgód nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na ich podstawie.

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest „CIARKO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa z siedzibą w Sanoku (adres: ul. Okulickiego 10, 38-500 Sanok), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000511982, REGON: 180188544, NIP: 6852210122, dane kontaktowe
Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 1 roku, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.
Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami. 0070392015020180914125725

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 3530

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie