Podkarpacie24.pl
Poniedziałek, 15 Pażdziernika 2018

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Praca na produkcji wyrobów gumowych w Sanoku oraz UK

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Praca na produkcji wyrobów gumowych w Sanoku oraz UK

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Firma Fibrax Sanok, prężnie działająca na rynku ponad 12 lat, specjalizująca się w produkcji wyrobów gumowych dla branży motoryzacyjnej na całym świecie, oferuje pracę dla :

OPERATORÓW / OPERATORKI procesu produkcji wyrobów gumowych,

Wymagania dot. kandydatów:

- mile widziane osoby z doświadczeniem w formowaniu wtryskowym
- umiejętność uczenia się i rozumienia procesów produkcyjnych
- chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- umiejętność pracy w zespole

Główne zadania:

- obsługa procesu produkcji wyrobów gumowych
- współpraca z innymi pracownikami tworzącymi skuteczny zespół produkcyjny

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa+ premie produkcyjne oraz frekwencyjne
- stałe zatrudnienia na umowę o pracę, fundusz socjalny, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
-praca 3-zmianowa ( 8 godz.)

Miejsce Pracy: FIBRAX SANOK SP.Z.O.O. przy ul. Okrzei 3, 38-500 Sanok

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać bezpośrednio w Fibrax Sanok Sp Z.O.O.

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na poniższy adres e-mail, w temacie "CV- praca dla Operatora/ki”, bądź złożenie aplikacji osobiście w siedzibie firmy.

Email: pg@fibraxsanok.com.pl
Tel: 4461714

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz zapoznałem się z Klauzulą informacyjną dot. Ochrony Danych Osobowych zawartą w ogłoszeniu o pracę”

Klauzula informacyjna dot. Ochrony Danych Osobowych:

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:
Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Spółka Fibrax Sanok, przy ul. Okrzei 3, 38-500 Sanok, dane kontaktowe: pg@fibraxsanok.com.pl
przetwarzanie danych osobowych będzie wyłącznie dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę.
Jeśli kandydat wyrazi dodatkową zgodę, również w celu przyszłych rekrutacji.
Kandydat ma prawo wglądu do podanych danych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie oraz podanie danych nastąpiło dobrowolnie. Natomiast brak zgody spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.
Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 1 roku, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami. 0058518015020180724071750

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

134461714
Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 2148

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.