Podkarpacie24.pl
Poniedziałek, 15 Pażdziernika 2018

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Ślusarz narzędziowy

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Ślusarz narzędziowy

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:

Firma STOMET Sp z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko ślusarz narzędziowy:

Zakres zadań
• wykańczanie i pasowanie poszczególnych elementów form wtryskowych,
• montaż form i przygotowanie do prób,
• demontaż form i przygotowywanie poszczególnych elementów do kolejnych operacji,
Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym (mechanika maszyn, mechanika samochodowa, obróbka skrawaniem lub pokrewne)
• obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich
• obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych
• umiejętność czytania rysunków technicznych
Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość budowy narzędzi, form wtryskowych,
Oferujemy:
• stabilną pracę na czas nieokreślony,
• naukę zawodu
• możliwość dalszego rozwoju poprzez szkolenia, kursy,
• refundację kosztów nauki w szkolnictwie wyższym,
• wynagrodzenie czasowo – prowizyjne

Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w sekretariacie lub przesłanie na adres e-mail: biuro@stomet.pl

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z obecnymi oraz z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez
Stomet Sp. z o.o. ul. Reymonta 19a 38-500 Sanok

Administratorem danych osobowych jest Stomet Sp.zo.o.. z siedzibą ul. Reymonta 19a;
38-500 Sanok. Telefon: +48 13 46 54 722; e-mail: biuro@stomet.pl.
Dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych dla obecnej oraz przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust.1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych.
Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, przeniesienia, usunięcia, ograniczenia, sprostowania i dostępu do treści swoich danych osobowych, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego (obecnie UODO). Dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, nie ulegają zautomatyzowaniu ani profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

134654722
Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Fax: 134654721
Godziny kontaktu: 7-15

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 1117

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.