Podkarpacie24.pl
Poniedziałek, 16 Lipca 2018

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Obiekty

Budynek komercyjny o pow. 1900 mkw.

  » Ogłoszenia / Nieruchomości / Obiekty / Budynek komercyjny o pow. 1900 mkw.


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Budynek komercyjny o pow. 1900 mkw.

Opis:
Sanok ul. Reymonta, budynek dawny „RUCH”

Do sprzedaży budynek komercyjny, posadowiony na 25 arowej działce na prawach użytkowania wieczystego, o pow. 1900 mkw. Budynek skomercjalizowany w 80%, przynoszący comiesięczny określony dochód z tytułu najmu. Dodatkowo nieruchomość posiada pozwolenie na budowę myjni dwustanowiskowej. W budynku znajdują się lokale o przeznaczeniu biurowo-handlowo-magazynowym. Wszystkie kondygnacje w obiekcie obsługuje winda towarowa, co usprawnia załadunek i rozładunek towarów.

Parter jest w całości wykorzystany na potrzeby handlu. Na piętrze pomieszczenia przystosowane są do prowadzenia działalności o profilu biurowo-księgowym, szkół językowych, ale także z branży handlowo-usługowej. Lokale o zróżnicowanym metrażu od 12-250 mkw. z możliwością łączenia, a w przypadku niektórych modułów, utworzenia osobnych wejść. Część magazynowa ma wysokość ok. 2,40 m. i łączną powierzchnię 289 mkw. Mieści się ona na poziomie -1 i pozostaje do wynajęcia. Istnieje możliwość podziału boksów na dowolne cele, np. skład narzędzi dla ekip budowlano-remontowych czy magazyn rezerw dla produkcji. Dostawy towaru odbywają się z rampy, a następnie na poziom -1 windą.

Dogodne położenie, dojazd z głównej ulicy Lwowskiej oraz utwardzony plac manewrowy, pozwala szybko i bezproblemowo zaopatrzyć magazyn bezpośrednio z samochodu dostawczego. Całą powierzchnię budynku obsługują wspólne węzły sanitarne. Ogrzewanie w sezonie grzewczym rozliczane na zasadzie ryczałtu od zajmowanej powierzchni, natomiast energia elektryczna na zasadzie podliczników. Istnieje możliwości podłączenia Internetu. Najbliższe otoczenie to skupisko firm o charakterze handlowo-usługowym. Dodatkowy atut dla prezentowanej nieruchomości to brak ograniczeń tonażowych oraz własny parking. Teren w całości ogrodzony i monitorowany przez alarm i system kamer. Idealne miejsce na własną działalność gospodarczą w miejscu tętniącym handlem oraz usługami.

*UWAGA* Istnieje możliwość tańszego zakupu nieruchomości. Można wraz z nieruchomością przejąć udziały w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, w tym z majątkiem i zobowiązaniem w postaci kredytu w wysokości 650.000 złotych. Wówczas prezentowaną nieruchomość można nabyć za 1 000 000 zł.

Nr. oferty: 25/4623/OOS

Artur Teper
tel.: 882-160-344 0055982015020180712125141

Lokalizacja: Sanok Powierzchnia: 1900 m2

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 69

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie