Podkarpacie24.pl
Sobota, 17 Marca 2018

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Materiały budowlane

Rynny na wymiar Stalowy System Victoria RUUKKI

  » Ogłoszenia / Budownictwo / Materiały budowlane / Rynny na wymiar Stalowy System Victoria RUUKKI


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Rynny na wymiar Stalowy System Victoria RUUKKI

Opis:
Victoria to system rynnowy wykonany z najlepszej jakości fińskiej stali powlekanej dwustronnie powłoką pural wykonywane na miejscu u klienta na dowolny wymiar.

System orynnowania Victoria został zaprojektowany tak, aby odprowadzić z Państwa dachu każdą ilość wody, bez względu na rodzaj jego pokrycia. System składa się z rynien o przekroju półokrągłym 150 mm oraz nowatorsko dopracowanych kształtek i ich sposobów mocowania.

Jedną z zalet naszego systemu, oprócz tradycyjnego sposobu montażu, jest zastosowanie specjalnych wewnętrznych uchwytów stalowych ECO, co poprawia estetykę, ułatwia montaż oraz stanowi o atrakcyjności cenowej naszego produktu. Ponadto w systemie zastosowaliśmy złączkę rynny o zamknięciu klamrowym wyposażoną w długowieczną uszczelkę EPDM, która zapewnia zawsze idealną szczelność.

Dla Państwa wygody stworzyliśmy unikatowe rozwiązanie montażu rury spustowej za pomocą zaciskowej obejmy, która nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Na specjalne życzenie wykonujemy rynny na dowolną długość. Victoria to system dostępny w sześciu podstawowych kolorach oraz dziewięciu dodatkowych na zamówienie.

AKCESORIA RYNNY:

Lej spustowy (sztucer), łączy rynnę z rurą spustową. Występuje w rozmiarze: 150/100 mm Charakteryzuje się estetycznym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

Do łączenia rynien i narożników służy zaprojektowana oraz opatentowana złączka rynny. Zastosowanie unikalnego mechanizmu dźwigni oraz uszczelki EPDM zapewnia zawsze idealną i dokładną szczelność systemu rynnowego.

Do łączenia narożników służy zaprojektowana oraz opatentowana złączka rynny. Zastosowanie unikalnego mechanizmu dźwigni oraz uszczelki EPDM zapewnia zawsze idealną i dokładną szczelność systemu rynnowego.

Do montażu rury spustowej stosuje się obejmy rury o średnicy 100 mm oraz długości dybla (śruby) o długości: 100, 160, 220 oraz 300 mm. Dzięki zastosowaniu obejmy ECO, jako jedynej w swoim rodzaju, mocowanie rury spustowej zostało opracowane i z powodzeniem stosowane w systemie rynnowym. Daje możliwości precyzyjnego, szybkiego i pewnego montażu rury.

Narożnik pozwala na połączenie rynny w narożach budynku o rozmiarach: 150 mm. Standardowy kąt dla tego elementu to 90°. Na zamówienie wykonujemy narożniki o dowolnym kącie rozwarcia. Unikalna technologia tłoczenia pozwala wykonać narożniki bez konieczności spawania, co wpływa znacząco na estetykę wykonania produktu.

Do montażu rynny stosowane są haki doczołowe i haki nakrokwiowe. Wykonane ze stali o gr. 5 mm. Specjalne fazowanie krawędzi zapewnia optymalne pokrycie tą samą ilością ocynku na całej powierzchni, co w doskonały sposób zapewnia zabezpieczenie haków. Nowość na rynku Polskim – specjalne wewnętrzne uchwyty stalowe Eco, ktore poprawiają estetykę, ułatwiają montaż oraz stanowią o atrakcyjności cenowej naszego systemu. Dostępne w rozmiarach: 150 mm.

Kolanko służy do kształtowania pionowych elementów systemu rynnowego. Elementem zakończenia rury spustowej jest wylewka, która posiada specjalne usztywnienie krawędzi.

Rura spustowa jest elementem systemu, którego zadaniem jest odprowadzenie wody deszczowej z danego odcinka rynny. Występuje w długościach: 1000, 2000, 3000, 4000 mm oraz średnicy 100 mm.
Zalety Systemu na wymiar:
Główną zaletą sytemu rynien ciągłych jest brak połączeń co sprawia, że jest on w 100% szczelny.
- zarówno produkcja jak i montaż odbywa sie na placu budowy, co minimalizuje praktycznie do zera możliwość uszkodzenia;
-rynny docinane są na odpowiednią długość, co ogranicza jakiekolwiek odpady, a co najważniejsze eliminuje możliwość przecieków na całej długości dachu
- bardzo wytrzymała, nawet przy dużym nawisie śnieżnym rynna nie odkształca się i nie wygina; wysoka odporność na duże różnice temperatur
-łatwy i szybki montaż;
- możliwość zastosowania niewidocznych haków
-gwarancja producenta 30 lat 0045276015020180220103257

Cena: 1 PLN

Dane kontaktowe:

665-460-333
Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 372

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Formularz kontaktowy

Podaj swój telefon lub adres e-mail, aby ogłoszeniodawca mógł odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

 
 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

    


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie