Podkarpacie24.pl
Niedziela, 22 Pażdziernika 2017
MCDONALD

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

PRACA DLA KSIĘGOWEJ/GO

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / PRACA DLA KSIĘGOWEJ/GO

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Przeds. Sanatoryjno-Turystyczne Sp. z o.o. w Rymanowie Zdroju przyjmie do pracy na stanowisko Księgowej/go w wymiarze –1etat.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
-prowadzenie dekretacji dokumentów księgowo-finansowych,
-dokonywanie zapisów w systemach finansowo-księgowych,
-przygotowanie budżetu, prognoz finansowych oraz planów wieloletnich i kontrola jego realizacji,
-prowadzenie korespondencji z zakresu obsługi finansowo-księgowej.
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
-wykształcenie: wyższe ekonomiczne,
-doświadczenie zawodowe w księgowości min.1-2 lata,
-znajomość zasad księgowości,
-umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, szczególnie aplikacji Excel, programów finansowo-księgowych (wskazane programy Asseco WAPRO),
-odpowiedzialność, komunikatywność, dyspozycyjność.
Oferty należy przesyłać na adres e-mail:kadry@sanatorium-stomil.com.pl
Wszelkich informacji dotyczących oferty pracy udziela Dział Kadr i Płac pod nr tel.134377348.

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 326

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!