Podkarpacie24.pl
Sobota, 21 Pażdziernika 2017
MCDONALD

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Obiekty

Budynek mieszkalno-biurowy

  » Ogłoszenia / Nieruchomości / Obiekty / Budynek mieszkalno-biurowy


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

                       

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Budynek mieszkalno-biurowy

Opis:
BIURA–część wyremontowana
Budynek mieszkalno-biurowy położony na 3-arowej działce w strefie centralnej miasta Sanoka, z dogodnym dojazdem od strony dwóch ulic. Lokalizacja obiektu oraz charakter obecnego przeznaczenia kierunkują go w stronę roli usługowej. Pod pojęciem usług w tym miejscu świetnie wpisują się począwszy wszelkiego rodzaju kancelarii, gabinetów, centrum szkoleniowo-konferencyjnych, czy nawet apartamentów z zapleczem restauracyjnym. Powierzchnia ponad 700 mkw. jaką oferuje nieruchomość oraz układ pomieszczeń, pozwalają na dowolną aranżację i konfigurację dla każdego rodzaju usług.

Najbliższe sąsiedztwo stanowią budynki mieszkalne oraz budynki z lokalami o przeznaczeniu usługowym.
Budynek wybudowany w latach 20-stych ubiegłego wieku. Jest to budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z użytkowym poddaszem, które zostało zaadaptowane na mieszkania. Stan techniczny budynku określa się na dobry/bardzo dobry i wynika to z przeprowadzonego remontu kapitalnego w 2001 roku. Wszystkie media w obiekcie są niezależne i opomiarowane, natomiast ciepła woda oraz ogrzewanie dostępne są za pośrednictwem własnej kotłowni, która wyposażona jest w piec na paliwo gazowe.
W ubiegłej dekadzie obiekt został rozbudowany o przeszklenie przestrzeni przylegającej do dwóch części budynku, co spowodowało zwiększenie powierzchni biurowej oraz uatrakcyjniło wymiar praktyczny jak i estetyczny.

Cześć hotelowo-restauracyjna (budynek dawnego internatu+rozbudowa)
Budynek wielopiętrowy byłego internatu wraz z przybudówką o łącznej powierzchni ok. 1700 mkw. położony na 5-arowej działce objętym aktualnym MPZP pod cele mieszkaniowe. Jednak z uwagi na prowadzoną przebudowę i rozbudowę, wcześniej zostało wydane pozwolenie na budowę i adaptację istniejącego internatu i dobudówki na cele hotelowo-restauracyjne. Obecny stan zaawansowania robót w obiekcie, kształtuje się na poziomie ok. 37%, co kwalifikuje go jako stan surowy otwarty i pozwala na dokończenie prac dwutorowo w kierunku hotelu z gastronomią lub mieszkań o wysokim standardzie. Dwa szyby windowe pozwalają na obsługę hotelu na poziomie czterogwiazdkowym lub w przypadku adaptacji budynku na cele mieszkaniowe, ekskluzywnych apartamentów.

Działki na których zlokalizowany jest obiekt, są położone w strefie centralnej miasta Sanoka, a ich ukształtowanie cechuje duży spadek w kierunku północnym. Obiekt posiada kształt nieforemny, zbliżony do trójkąta. Działki posiadają pełną infrastrukturę nadziemną i podziemną, nie ogrodzone z dogodnym dojazdem ulicami asfaltowymi.
Bezsprzecznym atutem nieruchomości jest wspomniana niepowtarzalna lokalizacja w centrum miasta co sprawia, że każdy jej przyszły charakter będzie atrakcyjny dla potencjalnych nabywców czy klientów. Gwarantem tego, jest rozpościerający się widok na dolinę Sanu, skansen, zamek królowej Bony czy panorama masywu gór. Taras na najwyższym piętrze, to idealny punkt widokowy obejmujący część miejską jak i wspomniane pozostałe walory krajobrazowe.

Cena: 4 480 000 zł.

Numer oferty: 19/4623/OOS

Artur Teper
tel.: 882-160-344

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI! 0055982015020171010135931

Lokalizacja: Krosno

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ilość wyświetleń: 92

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Formularz kontaktowy

Podaj swój telefon lub adres e-mail, aby ogłoszeniodawca mógł odpowiedzieć na Twoje zapytanie.

 
 
 
 

Kod weryfikacyjny

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 

    


Pola oznaczone (*) są wymagane.

Zgłoś błąd w ofercie

Poinformuj nas o nieaktualności oferty lub jej niezgodności z regulaminem.

 

Informacja Z góry dziękujemy za pomoc w utrzymaniu wysokiej jakości bazy ofert.


Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie