Podkarpacie24.pl
Czwartek, 21 Września 2017

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Sprzedawca w sklepie internetowym

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Sprzedawca w sklepie internetowym

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Zatrudnimy osoby na stanowisku obsługi klienta sprzedaży internetowej.

Wymagania:
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sumienność, brak wad wymowy,
- ambicja, zaangażowanie i precyzja,
- pro-kliencka postawa i zorientowanie na wyniki,

Mile widziane:
- znajomość obsługa programu do projektowania PRO100

Zakres obowiązków:
- projektowanie kuchni w PRO100
- prowadzenie telefonicznych rozmów i negocjacji z klientem,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- obsługa programu magazynowego Subiekt GT,

Oferujemy:
* dużą odpowiedzialność i samodzielność w prowadzonych działaniach,
* pracę w zespole młodych,
* przyjazną atmosferę,
* rozwój osobisty,

Praca w Sanoku

Zgłoszenia zawierające TYLKO CV w formacie PDF prosimy kierować
TYLKO na adres: vexon@vexon.pl w tytule wpisać "PRACA SPRZEDAWCA INTERNETOWY"

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi !!!

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 947
Logo Vexon

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!