Podkarpacie24.pl
Czwartek, 21 Września 2017

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Operator urządzeń - Montaż

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Operator urządzeń - Montaż

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
PASS POLSKA SP. Z O. O. - Jesteśmy renomowanym producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Dzięki doświadczeniu i stosowaniu najnowszych technologii współpracujemy z najlepszymi markami takimi jak: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Continental Contitech, Daimler, Ford, Jaguar Land Rover, Lamborghini, Magna, Miele, Porsche, Seat, Skoda, Ti Automotive, Valeo, Visteon, Volkswagen, Volvo.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
OPERATOR URZĄDZEŃ DO PROCESÓW CHEMICZNYCH NA WYDZIALE MONTAŻU

Podstawowe obowiązki:
▪ Realizacja planu produkcyjnego
▪ Realizacja produkcji poprzez prace manualne lub obsługę maszyn
▪ Monitorowanie jakości oraz standardów wytwarzanych produktów
▪ Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Podstawowe wymagania:
▪ Terminowa realizacja zadań
▪ Dbałość o powierzone mienie
▪ Gotowość do pracy w systemie II-zmianowym
▪ Dobra organizacja czasu pracy
▪ Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
▪ Stabilne warunki zatrudnienia.
▪ Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
▪ Przejrzysty system wynagradzania.
▪ Prywatną opiekę medyczną.
▪ Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
▪ Nagrody jubileuszowe.
▪ Dodatki finansowe za staż pracy.
▪ Bonus absencyjny.
▪ Pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie podań w Dziale Personalnym lub przesłanie na adres e-mail: rekrutacja@pass.com.pl z dopiskiem „Montaż”.

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). ”

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 727

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!