Podkarpacie24.pl
Wtorek, 22 Sierpnia 2017

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Technolog

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Technolog

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Technolog

Opis:
ADR POLSKA S.A. (dawna nazwa ATW S.A.) jest przedsiębiorstwem z Grupy A.D.R. S. A. zajmującym się głównie produkcją osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych. W swojej branży należy do czołówki Europejskich producentów osi, półosi i zawieszeń dla rolnictwa oraz naczep drogowych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób na stanowisko:
Technolog

Miejsce pracy: Zagórz

Główne zadania:
• Tworzenie dokumentacji technologicznej,
• Nadzór nad dokumentacją rysunkową,
• Przygotowanie ofert dla Klientów,
• Wykonywanie kalkulacji kosztowych wyrobów,
• Wdrażanie nowych wyrobów do produkcji,

Wymagania i umiejętności:
• Wykształcenie średnie techniczne,
• Znajomość procesów technologicznych,
• Doświadczenie w analizie dokumentacji technicznej,
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
• Doświadczenie w zakresie określania pracochłonności wykonywania elementów będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
• Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem,
• Biegła obsługa pakietu Microsoft Office (Excel, Word,)
Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Stabilność zatrudnienia,
• Premie motywacyjną,
• Dodatkowe świadczenia finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
• Nagrody jubileuszowe.
• Dodatki za staż pracy,
• Bony i nagrody świąteczne,
• Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie zdobywania wiedzy i doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej w oparciu o międzynarodowe standardy pracy,
• Pracę w rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV na adres e-mail: rekrutacja@atwsystem.pl
lub przesyłanie na adres Spółki: ADR POLSKA S.A. 38-540 Zagórz, ul. Bieszczadzka 5

Nadesłanych CV nie zwracamy.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr. 113, poz. 883)

Cena: 3000 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 379

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!