Podkarpacie24.pl
Wtorek, 30 Maja 2017
Ogłoszenie

Logowanie

Ogłoszenia

Ogłoszenia

Szukaj

  Szukaj tylko w:
Dam prace

Operator CNC DO-MET

  » Ogłoszenia / Praca / Dam prace / Operator CNC DO-MET

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Powiadom znajomego

Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opis:
Firma PPUH DO-MET poszukuje operatorów na tokarki CNC (automaty tokarskie)

Wymagane umiejętności:
• wykształcenie zawodowe lub techniczne o kierunku obróbka-skrawaniem
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętność bieżącej obsługi urządzeń sterowanych numerycznie
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi m.in. suwmiarka, mikrometr
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• dokładność i sumienność
• doświadczenie w pracy z metalem w niskich tolerancjach mile widziane
• znajomość obsługi komputera, systemów operacyjnych Windows

Opis stanowiska pracy:
• bieżąca kontrola jakości produkowanych komponentów
• wprowadzania drobnych korekt w przypadku odchyleń
• kontrola bieżących parametrów urządzenia
• raportowanie ilości
• wymiana narzędzi

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie + premia miesięczna
• Stabilne zatrudnienie
• Pracę na nowoczesnych maszynach
• Możliwość dalszego kształcenia się
i awansu

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres dominik@do-met.pl
Kontakt telefoniczny pod nr tel: 605 269 841

Więcej informacji o firmie na stronie

Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Cena: 0 PLN

Dane kontaktowe:

Sprawdz w jakiej sieci jest numer:
wyślij e-mail wyślij e-mail

Więcej ofert tego użytkownika »

Ogłoszenie PREMIUM
Ilość wyświetleń: 1061

Powiedz sprzedającemu, że jesteś klientem z Podkarpacie24.pl!
Promuj Internet jako skuteczne medium. Dziękujemy!