Podkarpacie24.pl
Środa, 19 Września 2018

Logowanie

Strona główna

Nowe firmy

Polecamy

Ogłoszenia PREMIUM

Busy Bieszczady

Nieruchomości

Motoryzacja

Reklama

Dodaj swoja frimę do naszego katalogu już dziś!

Forum

Brak tematów.

Aktualności

Szukasz studiów II stopnia? Sprawdź propozycje WSPiA! Poniedziałek, 17 Września 2018

Szukasz studiów II stopnia? Sprawdź propozycje WSPiA!

Kończysz studia pierwszego stopnia i chcesz nadal się rozwijać? WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa ma dla Ciebie kilka propozycji pozwalających m.in. na awans zawodowy lub zdobycie lepiej płatnej pracy. Mowa o studiach II stopnia i studiach podyplomowych. W WSPiA możesz wybrać studia II stopnia na dwóch kierunkach: „administracja” i „bezpieczeństwo wewnętrzne”. Rekrutacja trwa do końca września.

3 sprawdzone pomysły na sesję ślubną w plenerze Poniedziałek, 17 Września 2018

3 sprawdzone pomysły na sesję ślubną w plenerze

Zdjęcia ślubne to doskonała pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Warto zadbać, by uwieczniły one emocje towarzyszące najważniejszym chwilom Młodej Pary. Oto 3 sprawdzone pomysły na sesję ślubną w plenerze, której efektem będą piękne zdjęcia, do których z przyjemnością będziecie wracać.

Zorganizuj wesele w nowej Sali Bankietowej „Dziedzic” GARDEN – namiot weselny na 250 osób! Poniedziałek, 17 Września 2018

Zorganizuj wesele w nowej Sali Bankietowej „Dziedzic” GARDEN – namiot weselny na 250 osób!

Szukasz idealnego miejsca na niezapomniane przyjęcie weselne? Dobrze trafiłeś, bo dzięki nam Twoje marzenie może się już niebawem spełnić.

PWSZ SANOK: Powraca Akademia Małego Żaka Czwartek, 13 Września 2018

PWSZ SANOK: Powraca Akademia Małego Żaka

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja do kolejnej już edycji Akademii Małego Żaka działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku. Poprzednie edycje okazały się niezwykle udane, dlatego też mamy nadzieję, że i tym razem wspólnie z najmłodszymi studentami oraz wykładowcami PWSZ stworzymy niezapomnianą atmosferę, a dzieci przeżyją niezapomniane chwile w progach niezwykle gościnnej sanockiej uczelni.

PWSZ w Sanoku. Mała uczelnia wielkie możliwości! Wtorek, 11 Września 2018

PWSZ w Sanoku. Mała uczelnia wielkie możliwości!

Dlaczego warto studiować w Sanoku? Jakie korzyści płyną z tego tytułu dla studentów? Co można osiągnąć i dlaczego wybrać sanocką PWSZ. Z Amelią Piegdoń – absolwentką kierunku gospodarka w ekosystemach rolnych i leśnych, studentką pedagogiki, stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na rok akademicki 2017/2018, rozmawiają pracownicy Biura Karier, Promocji i Współpracy.

Szukasz ciekawych studiów? Sprawdź nowości w WSPiA! Wtorek, 11 Września 2018

Szukasz ciekawych studiów? Sprawdź nowości w WSPiA!

Ochrona informacji, Cyberbezpieczeństwo, Kryminalistyka i kryminologia, E-administracja oraz Zarządzanie finansami to pięć nowych specjalności, które w tym roku kandydatom na studia proponuje WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa. Specjalności powstały w reakcji na zapotrzebowanie rynku pracy na specjalistów z danej dziedziny oraz w odpowiedzi na propozycje zgłaszane przez kandydatów.

GMINA SANOK: Ratujemy i uczymy ratować (FOTO) Wtorek, 11 Września 2018

GMINA SANOK: Ratujemy i uczymy ratować (FOTO)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 31 sierpnia 2018 roku Ochotnicza Straż Pożarna ze Strachociny zakończyła realizację projektu pn. „Ratujemy i uczymy ratować”. W ramach zadania zakupiony został defibrylator wraz z zestawem szkoleniowym. Zwieńczeniem realizowanego przedsięwzięcia był pokaz ratownictwa medycznego, który odbył się podczas Dożynek Gminnych w Markowcach.

Z Nigerii przez Turcję do… Zagórza (po drodze Cypr i Sanok, a stąd do… Kanady) Piątek, 07 Września 2018

Z Nigerii przez Turcję do… Zagórza (po drodze Cypr i Sanok, a stąd do… Kanady)

Taką podróż odbył przesympatyczny absolwent mechaniki i budowy maszyn Uniwersytetu Adnan Menderes w Turcji Kingsley Obina Iwuji, który za pośrednictwem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku i otwartości firmy ADR w Zagórzu odbywa praktykę w ramach programu Erasmus+ właśnie w tej firmie.

Zimowity witają jesień w Bieszczadach (ZDJĘCIE) Piątek, 07 Września 2018

Zimowity witają jesień w Bieszczadach (ZDJĘCIE)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Wcześniej niż zwykle na bieszczadzkich łąkach zakwitły zimowity jesienne, zapowiadające koniec lata. Kwiaty te często bywają mylone z wiosennymi krokusami.

WSPiA czeka na nowych studentów. Masz czas do końca września Wtorek, 04 Września 2018

WSPiA czeka na nowych studentów. Masz czas do końca września

Mocne i jedne z najlepszych na Podkarpaciu kierunki studiów, kilkanaście specjalności dostosowanych do potrzeb rynku pracy i kandydatów w tym kilka NOWOŚCI oraz Nowatorski system nauczania i sprawdzania wiedzy - „EDR-SBS”. To propozycja dla tegoroczny kandydatów na studia przygotowane przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. II tura rekrutacji potrwa do 29 września 2018 r.

GALERIA RZESZÓW. Zrób zakupy i odbierz swój prezent! Piątek, 31 Sierpnia 2018

GALERIA RZESZÓW. Zrób zakupy i odbierz swój prezent!

Początek września to czas powrotu do szkoły. Dla dzieci i rodziców to zawsze duże przeżycie, szczególnie jeśli chodzi o zakup szkolnej wyprawki. W tym roku nie macie się czym martwić – wszystkie artykuły szkolne kupicie oczywiście w Galerii Rzeszów, gdzie początek września to dodatkowo czas rozdawania prezentów! Największe centrum handlowe na Podkarpaciu przygotowało dla Was super konkurs!

Salon Meblowy i Studio Snu VEXON. Zapraszamy na re-otwarcie! Piątek, 31 Sierpnia 2018

Salon Meblowy i Studio Snu VEXON. Zapraszamy na re-otwarcie!

Zapraszamy na re-otwarcie Salonu Meblowego Vexon oraz otwarcie Studia Snu, mieszczących się na Dąbrówce, w budynku przy ulicy Jana Stapińskiego 2. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkowe atrakcje!

Przeczytaj także:

Katalog firm i instytucji                                                    Dodaj firmę za DARMO!

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie