Podkarpacie24.pl
Poniedziałek, 23 Lipca 2018

Logowanie

Strona główna

Nowe firmy

Polecamy

Ogłoszenia PREMIUM

Busy Bieszczady

Nieruchomości

Motoryzacja

Reklama

Dodaj swoja frimę do naszego katalogu już dziś!

Forum

Brak tematów.

Aktualności

SPGK: Przerwa w dostawie wody Poniedziałek, 23 Lipca 2018

SPGK: Przerwa w dostawie wody

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. - Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w nocy 25/26 lipca 2018 r. tj. środa/czwartek w okresie od 22:00 do godzin porannych nastąpi przerwa w ciągłości dostawy wody ze względu na prace związane z przebudową magistrali wodociągowej w związku z budową obwodnicy miasta Sanoka.

Załoga "podniebnej" karetki w akcji. Liczy się każda minuta (FOTO) Piątek, 20 Lipca 2018

Załoga "podniebnej" karetki w akcji. Liczy się każda minuta (FOTO)

Pilot, ratownik medyczny oraz lekarz to podstawowy skład każdej załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pół żartem, pół serio sami twierdzą: - Nasza praca polega na oczekiwaniu.

WŁAŚCICIEL ZAGRYZIONEGO PSA: "Wilki już się nas nie boją" (ZDJĘCIA) Piątek, 20 Lipca 2018

WŁAŚCICIEL ZAGRYZIONEGO PSA: "Wilki już się nas nie boją" (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Wracamy do tematu psa zagryzionego przez wilki w pobliżu domów w Zahutyniu. Na miejscu pojawili się pracownicy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Dokonali oględzin miejsca ataku oraz ofiary wilków. Oszacują wysokość odszkodowania. Na tym jednak ich rola się kończy. Bojąc się już nie tylko o bezpieczeństwo hodowanych zwierząt, ale również w trosce o swoje dzieci, właściciel posesji, na której doszło do zdarzenia bierze sprawy we własne ręce i zamierza interweniować u najwyższych władz w kraju. - To nie ludzie wchodzą w środowisko naturalne wilków, tylko wilki są coraz bliżej naszych domów. Coś trzeba z tym zrobić zanim dojdzie do tragedii - mówi Mariusz Demkowski, mieszkaniec Zahutynia.

-Pomysł utworzenia agencji, która będzie wspierała mobilność pracowników, jest  godny pochwały, ale zadania takiej instytucji powinny być przede wszystkim informacyjno-edukacyjne i nie powinny pokrywać się z kompetencjami krajów członkowskich, ani stanowi Piątek, 20 Lipca 2018

-Pomysł utworzenia agencji, która będzie wspierała mobilność pracowników, jest godny pochwały, ale zadania takiej instytucji powinny być przede wszystkim informacyjno-edukacyjne i nie powinny pokrywać się z kompetencjami krajów członkowskich, ani stanowi

-Pomysł utworzenia agencji, która będzie wspierała mobilność pracowników, jest godny pochwały, ale zadania takiej instytucji powinny być przede wszystkim informacyjno-edukacyjne i nie powinny pokrywać się z kompetencjami krajów członkowskich, ani stanowić pretekstu do wprowadzania protekcjonizmu gospodarczego - mówi Elżbieta Łukacijewska, kontr-sprawozdawca opinii do rozporządzenia o powołaniu Europejskiego Urzędu ds. Pracy z ramienia Grupy EPL i poseł do Parlamentu Europejskiego.

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Bieszczady wzywają! Ma być pogodniej! Piątek, 20 Lipca 2018

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Bieszczady wzywają! Ma być pogodniej!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Kolejny wakacyjny weekend zapowiada się dość ciekawie. Do tych najważniejszych zaliczyć należy choćby Festiwal Natchnieni Bieszczadem . Sanok zaprasza przede wszystkim na Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych oraz koncert w 100. rocznicę niepodległości.

DZISIAJ: Lokalni przedsiębiorcy po raz kolejny ożywiają sanocki deptak Piątek, 20 Lipca 2018

DZISIAJ: Lokalni przedsiębiorcy po raz kolejny ożywiają sanocki deptak

SANOK / PODKARPACIE. Sklepy otwierają się 20 lipca w piątek od godz 18-tej. Organizujemy wyprzedaże, promocje, przy muzyce i innych atrakcjach.

HOKEJ: Miasto przekazuje 50 tys. zł na pierwszą drużynę (ZDJĘCIA) Piątek, 20 Lipca 2018

HOKEJ: Miasto przekazuje 50 tys. zł na pierwszą drużynę (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 50 tys. zł wspomoże funkcjonowanie pierwszej drużyny Ciarko KH 58 Sanok w nadchodzącym sezonie II ligi słowackiej. Środki zostaną przekazane przez miasto z inicjatywy burmistrza przy jednogłośnym poparciu radnych.

Zorganizuj wesele w nowej Sali Bankietowej „Dziedzic” GARDEN – namiot weselny na 250 osób! Piątek, 20 Lipca 2018

Zorganizuj wesele w nowej Sali Bankietowej „Dziedzic” GARDEN – namiot weselny na 250 osób!

Szukasz idealnego miejsca na niezapomniane przyjęcie weselne? Dobrze trafiłeś, bo dzięki nam Twoje marzenie może się już niebawem spełnić.

Unijne pożyczki dla biznesu. Na jedną firmę – 600 tys. zł na 1,85% i bez prowizji Środa, 18 Lipca 2018

Unijne pożyczki dla biznesu. Na jedną firmę – 600 tys. zł na 1,85% i bez prowizji

25 mln zł z unijnych funduszy trafi do przedsiębiorców z województwa podkarpackiego w formie pożyczek na cele rozwojowe na preferencyjnych warunkach.

Pani Aneta schudła 32 kg i spełniła swoje marzenia z Bonne Santé! (ZDJĘCIA) Środa, 18 Lipca 2018

Pani Aneta schudła 32 kg i spełniła swoje marzenia z Bonne Santé! (ZDJĘCIA)

Pani Aneta jest przykładem osoby, która uwierzyła, że zdrowsze życie i atrakcyjna sylwetka są na wyciągnięcie ręki. Pozytywne nastawienie, cotygodniowe wsparcie dietetyka i nadzieja na zmiany starych przyzwyczajeń przyniosły doskonałe efekty. Pani Aneta w trakcie 8-miesięcznej kuracji schudła 32 kilogramy!

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać studia w Sanoku! (VIDEO) Wtorek, 17 Lipca 2018

Dziesięć powodów, dla których warto wybrać studia w Sanoku! (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Zdałeś właśnie maturę? Zastanawiasz się nad wyborem studiów? Chciałbyś uzupełnić swoje wykształcenie? Nie chcesz wyjeżdżać z Sanoka? Chcesz znaleźć dobrze płatną pracę po zakończeniu studiów?

OGŁOSZENIE SPGK: Od 22 do rana przerwy w dostawie wody Poniedziałek, 16 Lipca 2018

OGŁOSZENIE SPGK: Od 22 do rana przerwy w dostawie wody

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w nocy 18/19 lipca 2018r. tj. środa/czwartek w godzinach od 22:00 do godzin porannych nastąpi przerwa w ciągłości dostawy wody ze względu na prace związane z przebudową magistrali wodociągowej w związku z budową obwodnicy miasta Sanoka.

Przeczytaj także:

Katalog firm i instytucji                                                    Dodaj firmę za DARMO!

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie