Podkarpacie24.pl
Wtorek, 21 Maja 2019
TOMASZ PORĘBA ZS2 GRZEGORZ BRAUN BOGDAN RZONCA ZS3 TORUS

Logowanie

Nowe firmy

Zamach bombowy w Zagórzu. Saperzy sprawdzali również w Sanoku

  »  Aktualności /  Zamach bombowy w Zagórzu. Saperzy sprawdzali również w Sanoku

Galeria zdjęć Piątek, 07 Marca 2008

Zamach bombowy w Zagórzu. Saperzy sprawdzali również w Sanoku

AKTUALIZACJA. ZAGÓRZ / WIELOPOLE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wybuchu, do którego doszło przed domem jednego z mieszkańców Zagórza w powiecie sanockim. 83-letni mężczyzna około godziny 5:30 wyszedł z domu, przed bramą wjazdową, przy drodze zauważył pakunek. Wziął go do ręki. Po chwili nastąpiła eksplozja.

Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Policjanci po kilku minutach byli na miejscu. Grupa operacyjno-śledcza prowadzi oględziny. Funkcjonariusze zbierają informacje na temat osoby, która podłożyła ładunek wybuchowy.

Do osób, które mają wiedzę na ten temat apelujemy o pilny kontakt z Policją w Sanoku lub najbliższą jednostką Policji tel. 997.Do osób, które mają wiedzę na ten temat apelujemy o pilny kontakt z Policją w Sanoku lub najbliższą jednostką Policji tel. 997.

AKTUALIZACJA

Sanocki szpital nie udziela informacji o stanie pacjenta. Milczy także miejscowa policja. Wiadomo tylko, że paczkę otworzył ojciec znanego adwokata Ryszarda R. Ciężko ranny 83 -letni mężczyzna jest już po operacji.

- Jest za wcześnie, by cokolwiek powiedzieć. Komenda Powiatowej Policji w Sanoku przekazała nam informacje o stanie pacjenta. Stan mężczyzny jest ciężki. Ma oparzenia rąk i nóg – poinformował dyżurny rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie Bartosz Wilk.

- Mężczyzna jest po operacji. Lekarze walczyli o jego życie i zdrowie i miejmy nadzieję, że się udało. Jego stan jest stabilny, ale ciężki, również ze względu na wiek rannego – dla onet - u powiedział komendant sanockiej policji inspektor Krzysztof Guzik.

Saperzy sprawdzali również w Sanoku
- Przyszliśmy rano do pracy, było po godz. 9 - tej. Przed budynkiem, w którym znajduje się m.in. kancelaria adwokacka Ryszarda R. stał radiowóz policji.   Funkcjonariusze nie wpuszczali nikogo do środka. Poetem przyjechali saperzy, którzy sprawdzali pomieszczenia budynku. Akcja saperów trwała ok. 30 min. -  przekazał pracownik z pobliskiej restauracji.

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie