Podkarpacie24.pl
Poniedziałek, 20 Stycznia 2020

Logowanie

Nowe firmy

Przeglądy operacyjno-techniczne OSP (ZDJĘCIA)

  »  Aktualności /  Przeglądy operacyjno-techniczne OSP (ZDJĘCIA)

Galeria zdjęć Piątek, 06 Września 2019

Przeglądy operacyjno-techniczne OSP (ZDJĘCIA)

4-5 września 2019r. we wszystkich jednostkach OSP działających na terenie gminy Brzozów odbyły się przeglądy operacyjno-techniczne. Przeglądy zostały przeprowadzone przy udziale funkcjonariuszy Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie mł. bryg. Marka Kołodzieja i kpt. Maciej Wielgosa oraz inspektora Tomasza Leśniaka przedstawiciela Urzędu Miejskiego w Brzozowie.

Podczas przeglądu sprawdzony został stan techniczny pojazdów i sprzętu silnikowego, łączność, stan wyszkolenia strażaków, aktualność prowadzonej dokumentacji oraz stan ładu i porządku. Zebrano również informacje na temat najpilniejszych potrzeb jednostek dotyczących doposażenia w sprzęt i wyszkolenie specjalistyczne członków OSP.

GALERIA ZDJĘĆ - kliknij


Podczas kontroli w jednostkach OSP wchodzących w skład KSRG zostały przeprowadzone ćwiczenia z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Miały one na celu przypomnienie i utrwalenie wiedzy na temat zabezpieczenia i ewakuacji poszkodowanej osoby z pojazdu przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego. Podczas ćwiczeń wykorzystano pojazd służbowy przedstawicieli Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie.

Przegląd jednostek OSP wykazał bardzo dobre przygotowanie pod względem wyposażenia w sprzęt oraz dbałość jednostek o stałe podnoszenia kwalifikacji przez członków OSP w gminie Brzozów, czego dowodem są wysokie oceny wystawione podczas tegorocznych przeglądów.

Tomasz Leśniak
Wydział SO UM Brzozów

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie