Podkarpacie24.pl
Czwartek, 24 Stycznia 2019

Logowanie

Nowe firmy

Przełom w terapii nietrzymania moczu. Terapia dostępna w Krośnie!

  »  Aktualności /  Przełom w terapii nietrzymania moczu. Terapia dostępna w Krośnie!

Galeria zdjęć Piątek, 27 Kwietnia 2018

Przełom w terapii nietrzymania moczu. Terapia dostępna w Krośnie!

KROSNO / PODKARPACIE. Nietrzymanie moczu to problem, z którym boryka się wielu ludzi. Dotyczy zarówno kobiet jak również mężczyzn. Z problemem tym można skutecznie walczyć dzięki przełomowemu, bezinwazyjnemu systemowi terapii Salus Talent URO.

Problem społeczny

Według statystyk, co trzecia kobieta pomiędzy 35 a 54 rokiem życia doświadczyła problemu nietrzymania moczu (NMT). Najczęstszą przyczyną jest osłabienie struktur kolagenu po porodzie oraz w okresie pomenopauzalnym, co związane jest ze zmianami hormonalnymi. Również duża część mężczyzn po 50 roku życia ma problemy z mikcją, co jest najczęściej związane z łagodnym przerostem gruczołu krokowego.

Istotą problemu jest niezależny od woli pacjenta wyciek moczu przez cewkę moczową, który w efekcie powoduje problemy higieniczne i utrudnia kontakty międzyludzkie. Większość chorych wstydzi się rozmawiać o swoim problemie do tego stopnia, że nie zgłasza się do specjalisty. Wstyd i strach przed badaniem i inwazyjnym leczeniem związanym z bezpośrednią ingerencją w sfery intymne powoduje, że pacjent pozostaje sam ze swoim problemem. Specjalnie z myślą o pacjentach, którzy zmagają się z tym przykrym schorzeniem opracowano komfortową i nieinwazyjną metodę leczenia za pomocą głęboko stymulującego pola elektromagnetycznego.

aa

Innowacyjna metoda

System terapii nietrzymania moczu i schorzeń uroginekologicznych Salus Talent URO generuje stymulujące pole elektromagnetyczne. Specjalnie opracowane parametry pozwalają wywołać optymalny skurcz potrzebny do regeneracji mięśni. Fotel URO stanowi innowację w terapii nietrzymania moczu. Urządzenie wyposażone jest w specjalny fotel, w którym znajduje się system generujący pole elektromagnetyczne. Stymulacja Salus Talent URO wpływa na procesy regeneracyjne mięśni, nerwów, stymuluje ośrodek mikcji zlokalizowany w moście i poprawia miejscowe ukrwienie. Odpowiednie bodźce elektromagnetyczne wymuszają siłę skurczu mięśni potrzebną do uruchomienia procesów odbudowy.

Nowa forma terapii spotyka się z pozytywną reakcją pacjentów ze względu na komfort, bezinwazyjność i wysoką skuteczność. Do tej pory wszystkie metody leczenia wymagały bezpośredniej ingerencji w obszary intymne pacjenta. Terapia Salus Talent URO jest przyjazna i bezbolesna. Chorzy podczas zabiegu siedzą na wygodnym fotelu, odczuwając wibracje generowane poprzez działanie pola elektromagnetycznego.

Wskazania do zabiegu:

  • nietrzymanie moczu (po porodowe, wysiłkowe nietrzymanie moczu, związane z wiekiem - menopauza)
  • przewlekłe zapalenie gruczołu krokowego
  • regeneracja poporodowa
  • wzmocnienie mięśni dna miednicy

zurek

  Salus Talent URO wykonuje Centrum Fizjoteriapii Wacław Żurek Krosno

Zadzwoń i umów się na wizytę - tel. 502 448 415.

www.zurek-fizjoterapia.pl

Artykuł sponsorowany

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie