Podkarpacie24.pl
Wtorek, 22 Maja 2018

Logowanie

Nowe firmy

Pierwsze Samorządowe Przedszkole w Zagórzu

  »  Aktualności /  Pierwsze Samorządowe Przedszkole w Zagórzu

Galeria zdjęć Wtorek, 28 Marca 2017

Pierwsze Samorządowe Przedszkole w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W trosce o przyszłość i wszechstronny rozwój najmłodszych mieszkańców gminy Zagórz, już od 1 września 2017 roku, w budynku przy ul. Wolności 10 rozpocznie działalność Samorządowe Przedszkole.

Nowo powstała placówka, funkcjonując w dwóch oddziałach, zapewni opiekę pięćdziesięciorgu dzieciom w wieku od 3 do 5 lat. Liczebność poszczególnych oddziałów nie przekroczy 25 osób.

Do realizacji zamierzeń dydaktyczno-wychowawczych przedszkole posiada 3 funkcjonalne sale zabaw, salę gimnastyczną oraz plac zabaw. Wszystkie pomieszczenia dydaktyczne są obecnie adaptowane do wymogów wynikających z przepisów oświatowych. W estetycznie urządzonych salach znajdą się zabawki i nowoczesne pomoce dydaktyczne. Nad prawidłowym rozwojem dzieci w każdej grupie wiekowej czuwać będą nauczyciele posiadający odpowiednie przygotowanie pedagogiczne.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą z wykorzystaniem nowatorskich metod i form pracy. W ofercie anonsowanej tu placówki znajdzie się również bogaty wachlarz zajęć dodatkowych uwzględniających oczekiwania rodziców i zainteresowania dzieci. Nabór do przedszkola rusza od 3 kwietnia br. Szczegółowe informacje będą dostępne na stronie internetowej www.zagorz.pl.

 oprac. JZ

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

  • przepychanki a nie sukces
    dla nie wtajemniczonych wygląda to super.. śliczne przedszkole, dzieciaki powinny być ucieszone od ucha do ucha, rodzice również..A ja zapytam jakim to kosztem cały ten cyrk? Ile będzie kosztował dowóz dzieci i czy będzie jeździł ten szrot który dawno już powinien być na złomie, tak właśnie ten do którego strach wejść. Czy chęć zaspokojenia swoich ambicji przez pewną Panią usprawiedliwia właśnie takie decyzje??? Jak to wpłynie na najmłodsze dzieciaki? Dlaczego wygasza się oddziały przedszkolne w mniejszych wioskach? Czy aby na pewno jest to temat kosztów a nie ambicji pewnych osób? Autor:  saturator  2017-03-28 20:34:45  IP: 94.254.158.131
 
 
...   [ 1 ]   ...
Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie