Podkarpacie24.pl
Czwartek, 13 Grudnia 2018
Sylwester 2018/2019

Logowanie

Nowe firmy

Oldboys Sanok zwyciężają w pierwszym amatorskim turnieju hokejowym (VIDEO)

  »  Aktualności /  Oldboys Sanok zwyciężają w pierwszym amatorskim turnieju hokejowym (VIDEO)

Galeria zdjęć Wtorek, 09 Marca 2010

Oldboys Sanok zwyciężają w pierwszym amatorskim turnieju hokejowym (VIDEO)

SANOK. Za nami pierwszy turniej amatorskich drużyn rozgrywany w miniony weekend na Arenie Sanok, w którym udział wzięły zespoły z Sanoka, Wrocławia, Sosnowca i Londynu. Zwycięzcą zmagań, z kompletem punktów, została ekipa sanockich Oldboyów. I choć dla wszystkich drużyn zwycięstwo w turnieju miało sprawę priorytetową, to przede wszystkim liczyła się dobra zabawa i zastrzyk zdrowia.

London Eagles - Sielec Sosnowiec 6:5 (2:2, 1:1, 3:2)
Bramki:
1:0 Marcin Burnat 00:57
1:1 Janusz Zberek 7:30
2:1 Grzegorz Galant - Marcin Burnat 9:0
2:2 Paweł Sikorski 13:57
3:2 Przemek Przybysz - Grzegorz Karnas 23:19
3:3 Paweł Sikorski - Robert Roczniak 29:52
4:3 Przemek Przybysz 35:11
5:3 Andrzej Maślak 39:25 (w przewadze)
6:3 Piotr Dziadak - Maciej Piecuch -Tomasz Glimas 39:52 (w przewadze)
6:4 Paweł Sikorski 40:44 (w osłabieniu)
6:5 Piotr Lubański 44:00

Składy:
London Eagles: Piotr Satoła - Marcin Burnat, Tom Cantle; Andrzej Maślak; Piotr Dziadak, Radosław Wituszyński; Paweł Mika, Marcin Sudyka - Grzegorz Karnas, Grzegorz Galant, Ryszard Szewczyk; Maciej Piecuch, Tomasz Glimas, Grzegorz Kuzian; Przemek Przybysz, Krzysztof Chołody.

Sielec Sosnowiec: Piotr Galant - Norbert Janus, Jarosław Kos; Paweł Sikorski; Robert Kania, Piotr Lubański - Janusz Zberek, Robert Roczniak, Mariusz Cembrzyński; Marek Wieruszewski, Tomasz Szczepanik, Bartek Mikołajczyk.

Kary: 16 - 16 min.

Oldboys Sanok - WTH Wrocław 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)
Bramki:
0:1 Michał Czumko - Grzegorz Brejta 1:14
1:1 Zygmunt Wójcik - Dariusz Brejta 8:01 (w przewadze)
1:2 Grzegorz Brejta 9:58
2:2 Mariusz Wójcik - Sławek Gulbinowicz 11:42
3:2 Dariusz Brejta - Zygmunt Wójcik 12:17
4:2 Dariusz Brejta - Sławek Gulbinowicz 19:38 (w osłabieniu)
4:3 Grzegorz Brejta - Michał Czumko 25:02
5:3 Robert Kuczma 35:56
6:3 Dariusz Brejta - Sławek Gulbinowicz 44:05 (w osłabieniu)

Składy:
Oldboys Sanok: Tomasz Lisowski (Jacek Florczak); Sławek Gulbinowicz, Piotr Szlaga; Dariusz Brejta, Arek Burnat, Zygmunt Wójcik - Mietek Żądło, Mariusz Kędra; Artur Sawicki, Robert Brejta, Jerzy Hućko - Piotr Ciepły, Maciej Szlaga; Robert Lewicki, Jacek Jakubaszek, Jacek Mazur - Robert Kuczma, Mariusz Wójcik oraz Leszek Polakowski.

WTH Wrocław: Rafał Szelest - Krzysztof Krauze, Paweł Sokołowski; Grzegorz Andryszkiewicz; Artur Wojtas, Mateusz Kubjak; Marcin Wołoszczak, Sławomir Zwierz - Jarosław Hydzik, Krystian Pielech, Paweł Wojtas; Grzegorz Brejta, Michał Czumko, Łukasz Miśków; Maciej Ożóg, Grzegorz Górski.

Kary: 18 - 6 min.

London Eagles - WTH Wrocław 2:3 (0:0, 0:3, 2:0)
Bramki:
0:1 Maciej Ożóg 16:35
0:2 Jakub Kubrak - Grzegorz Brejta 16:35
0:3 Michał Czumko - Grzegorz Brejta 26:15
1:3 Maciej Piecuch - Tomasz Glimas 31:27
2:3 Maciej Piecuch 39:15

Składy:
London Eagles: Piotr Satoła - Marcin Burnat, Tom Cantle; Andrzej Maślak; Piotr Dziadak, Radosław Wituszyński; Paweł Mika, Marcin Sudyka - Grzegorz Karnas, Grzegorz Galant, Ryszard Szewczyk; Maciej Piecuch, Tomasz Glimas, Grzegorz Kuzian; Przemek Przybysz, Krzysztof Chołody.

WTH Wrocław: Rafał Szelest - Krzysztof Krauze, Paweł Sokołowski; Grzegorz Andryszkiewicz; Artur Wojtas, Mateusz Kubjak; Marcin Wołoszczak, Sławomir Zwierz - Jarosław Hydzik, Krystian Pielech, Paweł Wojtas; Grzegorz Brejta, Michał Czumko, Łukasz Miśków; Maciej Ożóg, Grzegorz Górski, Jakub Kubrak.

Kary: 14 - 28 min. (w tym 10 min. dla Ł. Miśków)

Oldboys Sanok - Sielec Sosnowiec 10:3 (0:1, 3:0, 7:2)
Bramki:
0:1 ? 00:56
1:1 Jacek Jakubaszek - Piotr Ciepły 18:31 (w przewadze)
2:1 Krzysztof Ząbkiewicz 21:26 (w osłabieniu)
3:1 Robert Lewicki - Jacek Jakubaszek 27:17
4:1 Robert Brejta - Jerzy Hućko 31:32
5:1 Piotr Ciepły 33:06
6:1 Mariusz Wójcik 34:18
7:1 Robert Brejta - Artur Sawicki 36:44
8:1 Robert Lewicki - Jacek Mazur - Sławek Gulbinowicz 37:00
8:2 Robert Roczniak 38:09
9:2 Robert Brejta - Mietek Żądło 42:39
9:3 Bartek Mikołajczyk 42:53
10:3 Mariusz Wójcik - Maciej Szlaga 44:47

Składy:
Oldboys Sanok: Tomasz Lisowski (Jacek Florczak); Sławek Gulbinowicz, Piotr Szlaga; Dariusz Brejta, Arek Burnat, Zygmunt Wójcik - Mietek Żądło, Krzysztof Ząbkiewicz; Artur Sawicki, Robert Brejta, Jerzy Hućko - Piotr Ciepły, Maciej Szlaga; Robert Lewicki, Jacek Jakubaszek, Jacek Mazur - Robert Kuczma, Mariusz Wójcik oraz Leszek Polakowski.

Sielec Sosnowiec: Piotr Galant - Norbert Janus, Jarosław Kos; Paweł Sikorski; Robert Kania, Piotr Lubański - Janusz Zberek, Robert Roczniak, Mariusz Cembrzyński; Marek Wieruszewski, Tomasz Szczepanik, Bartek Mikołajczyk.

Kary: 10 - 10 min.

WTH Wrocław - Sielec Sosnowiec 5:1

Oldboys Sanok - London Eagles 5:3

Najlepszy bramkarz: Piotr Satoła (London Eagles)
Najlepszy obrońca: Piotr Ciepły (Oldboys Sanok)
Najlepszy napastnik: Piotr Lubański (Sielec Sosnowiec)
Najlepiej punktujący zawodnik: Grzegorz Brejta (WTH Wrocław)

Klasyfikacja końcowa:
1. Oldboys Sanok 9, 21-9
2. WTH Wrocław 6, 11-9
3. London Eagles 3, 11-13
4. Sielec Sosnowiec 0, 9-21

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie