Podkarpacie24.pl
Niedziela, 19 Sierpnia 2018

Logowanie

Nowe firmy

PRZEMYŚL: Nad Sanem odbyły się I Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych (ZDJĘCIA)

  »  Aktualności /  PRZEMYŚL: Nad Sanem odbyły się I Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych (ZDJĘCIA)

Galeria zdjęć Środa, 23 Sierpnia 2017

PRZEMYŚL: Nad Sanem odbyły się I Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych (ZDJĘCIA)

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. Słońce, piasek, woda, najlepsi zawodnicy, znakomici goście i cenne nagrody. W miniony weekend (19-20 sierpnia) nad Sanem w Przemyślu odbyły się I Mistrzostwa Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych – Twierdza Przemyśl.

W zawodach wystartowało 26 zespołów reprezentujących służby mundurowe z całej Polski w tym oddziały Straży Granicznej – Morski OSG, Podlaski OSG, Nadbużański OSG, Nadwiślański OSG i Bieszczadzki OSG.

Mistrzostwa uroczyście otworzył Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk wraz z przedstawicielami władz miast i powiatu.

Po zaciętych dwudniowych zmaganiach, Mistrzem Polski w Siatkówce Plażowej Służb Mundurowych została para: Mariusz Jajus z KMP PSP w Wałbrzychu oraz Adrian Sdebel z PSP w Rybniku. Na drugiej pozycji uplasował się zespół w składzie:Błażej Masłowski (11 Pułk Artylerii w Węgorzewie) i Andrzej Mankow (Komenda Miejska Policji w Olsztynie). Trzecie miejsce zajęli: Mateusz Szwejkowski i Tomasz Wasilewski (14 Dywizjon Artylerii Przeciwpancernej w Suwałkach). Zwycięzcy otrzymali nagrody finansowe, pamiątkowe piłki z ceramiki z odzwierciedleniem bramy Twierdzy Przemyśl oraz oczywiście medale i dyplomy.

Gośćmi specjalnymi zawodów byli: Tomasz Wójtowicz i Marek Karbarz – mistrzowie świata i olimpijscy, Ireneusz Mazur – były trener reprezentacji Polski a obecnie ekspert i komentator sportowy Polsatu, Tomasz Swędrowski i Marek Magiera – komentatorzy Polsatu, Wiesław Kozieł – Wiceprezes K.S. Developres Rzeszów S.A.

Turniej honorowym patronatem objął m.in. Komendant Bieszczadzkiego Oddziału SG płk SG Robert Rogoz.

Na spotkanie z gośćmi i zawodnikami biorącymi udział w turnieju przybył nawet Prezes Przemyskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka –Zbigniew Rużycki. Specjalny certyfikat upoważniający do przebywania w Twierdzy Przemyśl otrzymał z racji swojego wyjątkowego nazwiska zawodnik Mateusz Szwejkowski.

Turniej został rozegrany na nowo wybudowanych boiskach przy kładce pieszo – rowerowej nad Sanem a jego organizatorami byli: Bieszczadzki i Przemyski Region Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA oraz Zarząd Oddziałowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej w Przemyślu.

Autor:   .


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie