Czwartek, 29 Stycznia 2015

Logowanie

Nie masz jeszcze konta?

Reklama

Wymagana instalacja Flash.

Nowe firmy

Ankieta

Czy nietrzeźwemu kierowcy powinno się odbierać samochód ?

Kronika policyjna

  »  Aktualności /  Kronika policyjna

Aktualności: 81 do 90 (z 2499)

Spłonął samochód ciężarowy Poniedziałek, 19 Maja 2014

Spłonął samochód ciężarowy

LESKO / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczynę pożaru, do jakiego doszło w piątkowe popołudnie w miejscowości Kiełczawa. Całkowitemu zniszczeniu uległ pojazd marki Man, wiozący na naczepie ładunek drewna.

W lesie uprawiali konopie indyjskie Środa, 14 Maja 2014

W lesie uprawiali konopie indyjskie

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lesku zlikwidowali uprawę konopi indyjskich, jaką w lesie w okolicach Baligrodu prowadziło dwóch 23-latków. Młodzi mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Kłusujący myśliwy zatrzymany przez policjantów Wtorek, 13 Maja 2014

Kłusujący myśliwy zatrzymany przez policjantów

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kłusownictwo. Okazało się, że 44-letni mieszkaniec Nozdrzca polował pomimo, że był zawieszony w prawach koła łowieckiego. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do roku.

Mężczyzna przygnieciony ciągnikiem rolniczym Środa, 07 Maja 2014

Mężczyzna przygnieciony ciągnikiem rolniczym

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. 6 maja ok. godz. 14.40 Komenda Powiatowa Państwowej Straż Pożarnej otrzymała informację o przewróconym ciągniku rolniczym z traktorzystą w miejscowości Haczów. Mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Spreparowany żbik nie wjechał do Polski Środa, 07 Maja 2014

Spreparowany żbik nie wjechał do Polski

PODKARPACIE. Spreparowanego żbika (Felis silvestris), o rozpiętości blisko 1 metra, zatrzymali funkcjonariusze Służby Celnej na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Medyce. Zatrzymany okaz objęty jest ścisłą ochroną m.in. na mocy Konwencji Waszyngtońskiej (CITES). Aby legalnie przewieźć go przez granicę, potrzebne są odpowiednie dokumenty.

12-latek potrącony na jezdni Środa, 07 Maja 2014

12-latek potrącony na jezdni

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają przyczynę zdarzenia, do jakiego doszło wczoraj tuż po godz. 14 w Średniej Wsi, w wyniku którego 12-letni chłopiec trafił do szpitala. Jak się później okazało, obrażenia potrąconego przez samochód nastolatka były na szczęście niegroźne.

Policjanci zdemaskowali maturalne oszustwo Środa, 07 Maja 2014

Policjanci zdemaskowali maturalne oszustwo

LUBACZÓW / PODKARPACIE. Siedział w samochodzie obok szkoły i przez radio dyktował koledze rozwiązania zadań maturalnych z matematyki. Policjanci zatrzymali go na gorącym uczynku. Egzamin maturalny dla nieuczciwego ucznia i jego kolegi zakończy się najprawdopodobniej przedstawieniem zarzutów usiłowania popełnienia przestępstwa.

Jechał z prędkością 228 km/h i chciał uniknąć kontroli (FILM) Środa, 07 Maja 2014

Jechał z prędkością 228 km/h i chciał uniknąć kontroli (FILM)

TARNOBRZEG / PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali po pościgu motocyklistę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Uciekający pirat drogowy popełniał szereg wykroczeń, stwarzając zagrożenie dla innych pojazdów i pieszych. 29-latek pędził z prędkością 228 km/h. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a za popełnione wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem.

Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie. Inauguracja sezonu motocyklowego w Sanoku Środa, 30 Kwietnia 2014

Patrz w lusterka – motocykle są wszędzie. Inauguracja sezonu motocyklowego w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. Na sobotniej imprezie charytatywnej rozpoczynającej sezon motocyklowy nie zabrakło sanockich policjantów. Podczas działań funkcjonariusze promowali bezpieczną jazdę motocyklem oraz większą tolerancję kierujących samochodami wobec jednośladów.

Pijany motocyklista uderzył w radiowóz Piątek, 25 Kwietnia 2014

Pijany motocyklista uderzył w radiowóz

Sanoccy policjanci zatrzymywali do kontroli drogowej motocyklistę jadącego całą szerokością jezdni. Mężczyzna jednak nie zastosował się do polecenia. Podjął ucieczkę, podczas której uderzył w radiowóz. Jak się później okazało był pijany.

...   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   ...
Copyright 2003 - 2010 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe |