Podkarpacie24.pl
Niedziela, 17 Grudnia 2017

Logowanie

Nowe firmy

Kronika policyjna

  »  Aktualności /  Kronika policyjna

Aktualności: 81 do 90 (z 3104)

SANOK: Mężczyzna przygnieciony przez kabinę tira. Nieprzytomny śmigłowcem trafił do szpitala w Rzeszowie (FILM, ZDJĘCIA) Czwartek, 28 Lipca 2016

SANOK: Mężczyzna przygnieciony przez kabinę tira. Nieprzytomny śmigłowcem trafił do szpitala w Rzeszowie (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W środę, przy ul II Armii WP w Sanoku, 46-letni mężczyzna został przegnieciony przy próbie zapięcia ciągnika z naczepą. Straż pożarna uwolniła mieszkańca powiatu sanockiego, a ratownicy LPR przetransportowali go do szpitala w Rzeszowie. Mężczyzna był nieprzytomny. Miał uraz czaszkowo-mózgowy oraz obrażenia klatki piersiowej.

O czym należy pamiętać kupując online ? Wtorek, 26 Lipca 2016

O czym należy pamiętać kupując online ?

SANOK / PODKARPACIE . Wiele osób robi swoje zakupy przez Internet. W sieci można kupić już niemal wszystko. Pamiętajmy jednak o zdrowym rozsądku, aby zmniejszyć ryzyko oszustwa. Chcąc uchronić się przed przykrymi niespodziankami, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Kontrabanda w skrytkach ukraińskiego busa Wtorek, 26 Lipca 2016

Kontrabanda w skrytkach ukraińskiego busa

PODKARPACIE . Ponad 25 tys. złotych warta była kontrabanda ukryta w skrytkach ukraińskiego busa. Jego kierowca zapewniał, że wiezie tylko ludzi do pracy.

Nieudane próby przemytu aut i rowerów Poniedziałek, 25 Lipca 2016

Nieudane próby przemytu aut i rowerów

PODKARPACIE . Podczas minionego tygodnia na podkarpackich przejściach granicznych kilka krotnie próbowano przewieźć przez granicę kradzione pojazdy.

Niezwykłe okazy bursztynu na granicy Poniedziałek, 25 Lipca 2016

Niezwykłe okazy bursztynu na granicy

PRZEMYŚL / PODKARPACIE . Na tak okazałe kamienie bursztynu natrafili funkcjonariusze Służby Celnej podczas kontroli samochodu osobowego na przejściu granicznym w Korczowej.

Hyundaiem wjechała do rowu i uderzyła w most. Kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA) Piątek, 15 Lipca 2016

Hyundaiem wjechała do rowu i uderzyła w most. Kobieta trafiła do szpitala (ZDJĘCIA)

PRUSIEK / PODKARPACIE. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś rano w Prusieku. Kierująca hyundaiem, 47 letnia mieszkanka powiatu sanockiego, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, wjechała do rowu, a następnie uderzyła w most.

Uraz nogi i bóle brzucha. Młodzi turyści "utknęli" w górach (ZDJĘCIA) Poniedziałek, 11 Lipca 2016

Uraz nogi i bóle brzucha. Młodzi turyści "utknęli" w górach (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. W niedzielę, około 13.30 ratownicy ze stacji ratunkowej GOPR w Ustrzykach Górnych otrzymali zgłoszenie, że w rejonie góry Halicz troje nastolatków potrzebuje pomocy. Po przybyciu na miejsce okazało się, że dwoje z nich ma poważny uraz nogi, a jeden cierpi na mocne bóle brzucha. Żadne z młodych ludzi nie było już w stanie kontynuować marszu.

Podczas sprzeczki pchnął nożem Wtorek, 28 Czerwca 2016

Podczas sprzeczki pchnął nożem

KROSNO / PODKARPACIE. Policjanci z Krosna zatrzymali mężczyznę, który podczas sprzeczki kilkakrotnie pchnął nożem 40-latka. 36-letni sprawca został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Wobec mężczyzny zastosowano dozór policji i obowiązek powstrzymania się od kontaktowania się z pokrzywdzonym.

W stawie w Hłomczy utonął wędkarz Poniedziałek, 27 Czerwca 2016

W stawie w Hłomczy utonął wędkarz

HŁOMCZA / PODKARPACIE. W sobotę około godz. 7.00 w Hłomczy w powiecie sanockim, strażacy wyciągnęli ze stawu rybnego ciało 35 letniego mężczyzny. Policjanci ustalili wstępnie, że mieszkaniec powiatu sanockiego dzień wcześniej przyjechał nad staw ze swoim znajomym.

Korupcja w sanockim szpitalu. Proceder trwał od 2014 roku (FILM) Czwartek, 16 Czerwca 2016

Korupcja w sanockim szpitalu. Proceder trwał od 2014 roku (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. 53 letnia ordynator oddziału neurologii sanockiego szpitala Agacie Ś., która dopuściła się przyjmowania łapówek grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

...   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   ...
Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie