Podkarpacie24.pl
Piątek, 20 Lipca 2018

Logowanie

Nowe firmy

Stefan Oleszczuk odwiedził Brzozów (ZDJĘCIA)

  »  Aktualności /  Stefan Oleszczuk odwiedził Brzozów (ZDJĘCIA)

Galeria zdjęć Czwartek, 10 Sierpnia 2017

Stefan Oleszczuk odwiedził Brzozów (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W dniu 4 sierpnia 2017 r. na zaproszenie Stowarzyszenia Brzozowski Ruch Konserwatywny do Brzozowa zawitał Stefan Oleszczuk, legendarny burmistrz Kamienia Pomorskiego, starosta kamieński, doradca prezydenta ds. samorządu terytorialnego oraz od blisko 27 lat piewca idei wolnościowej.

Szacowny Gość, jako niewątpliwy znawca przedmiotu, wygłosił prelekcję pod tytułem „Czy reforma Samorządu jest potrzebna?”. W swoim wykładzie prelegent zwrócił uwagę na błędy w konstrukcji ustrojowej systemu samorządowego, których następstwem jest szereg patologii i negatywnych zjawisk znanych człowiekowi z życia codziennego oraz stopniowe tłamszenie ludzkiej wolności zarówno przez system prawny, jak i decyzje organów administracji samorządowej, skierowane tak samo do indywidualnych osób, jak również całej społeczności. Gość odnosząc się do kwestii naprawy samorządu nie tylko wskazywał na konieczność naprawy ustrojowej przez zmiany prawa, ale przedstawiał również przykłady pozytywnych działań, które sam realnie przeprowadził będąc włodarzem Kamienia Pomorskiego w ramach obecnie funkcjonującego sytemu. W drugiej części spotkania Gość odpowiadał na pytania publiczności oraz podpisywał swoje publikacje.

materiały nadesłane

Autor:   ,


Dodaj swoją opinię

Dostęp do komentowania mają tylko zalogowani użytkownicy.

Powiadom znajomego

Pola oznaczone (*) są wymagane.
 
 
 
Kod weryfikacyjny

Wpisz cyfry, które widzisz na obrazku.

 
Dbamy o Twoją prywatność
Podane przez Ciebie powyższe adresy e-mail nie zostaną przesłane do Redakcji serwisu i nie będą udostępnione żadnym podmiotom lub osobom trzecim.

Opinie

Jeszcze nikt nie dodał swojego komentarza do tego artykułu.

¤ wyraź swoją opinie jako pierwszy ¤

Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie