Podkarpacie24.pl
Piątek, 13 Grudnia 2019

Logowanie

Nowe firmy

Wszystkie aktualności

  »  Aktualności /  Wszystkie aktualności

Aktualności: 1 do 10 (z 18871)

Bieszczady poszukują nowych ratowników! Środa, 11 Grudnia 2019

Bieszczady poszukują nowych ratowników!

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Jeśli świetnie jeździsz na nartach, znasz topografię Bieszczad i Beskidu Niskiego, chodzisz po górach, wspinasz się, nie boisz się wyzwań, masz trochę czasu i jeszcze więcej chęci niesienia pomocy to właśnie na Ciebie czekamy!

SANOK: Targi ślubne w BONIE. Mega promocje! (ZDJĘCIA) Sobota, 07 Grudnia 2019

SANOK: Targi ślubne w BONIE. Mega promocje! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę 15 grudnia 2019r. w Restauracji Hotelu Bona w Sanoku ul. Białogórska 47 odbędą się Targi Ślubne, na których prezentować swoją ofertę będzie ponad 30 firm z branży ślubno-weselnej.

BIESZCZADY: Tropy niedźwiedzi. Poszły w dobrym kierunku? Wtorek, 03 Grudnia 2019

BIESZCZADY: Tropy niedźwiedzi. Poszły w dobrym kierunku?

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Gdy spadł śnieg dużo łatwiej natrafić na takie tropy. Zdjęcie zostało zamieszczone na profilu fb Nadleśnictwa Baligród. Jego autor Kazimierz Nóżka pyta: - Poszły w dobrym kierunku? ;)

SPGK testuje autobusy klasy MINI. Czy będą wozić sanoczan? Poniedziałek, 02 Grudnia 2019

SPGK testuje autobusy klasy MINI. Czy będą wozić sanoczan?

SANOK / PODKARPACIE. Od kilku dni wybrane linie Miejskiej Komunikacji Samochodowej obsługiwane są przez białe busy. SPGK testuje autobusy marki MERCEDES-BENZ/AUTOMET MiniCity. Pojazdy wchodzą w segment autobusów miejskich klasy MINI, które zostały skonstruowane i wyprodukowane przez firmę AUTOMET Group. Sp. z o.o. Sp.k. z Sanoka.

Pierwsza na Podkarpaciu komora normobaryczna w Rymanowie-Zdroju (VIDEO) Sobota, 30 Listopada 2019

Pierwsza na Podkarpaciu komora normobaryczna w Rymanowie-Zdroju (VIDEO)

Pierwsza na Podkarpaciu komora normobaryczna została już otwarta. To doskonała okazja by osobiście przekonać się w jaki sposób możemy odblokować naturalne procesy zdrowienia. Wewnątrz komory utrzymuje się ciśnienie najbardziej sprzyjające zdrowiu i długowieczności człowieka. Normobaria to przełomowa w skali światowej terapia polegająca na przebywaniu w pomieszczeniu o zwiększonym ciśnieniu, większej zawartości tlenu oraz dwutlenku węgla, a także atmosferze wzbogaconej o cząsteczkowy wodór.

 Firma Wicker z Łętowni beneficjentem projektu unijnego Granty na dizajn Piątek, 29 Listopada 2019

 Firma Wicker z Łętowni beneficjentem projektu unijnego Granty na dizajn

Wicker – polski producent ręcznie wyplatanej wikliny, biorący udział w projekcie unijnym Granty na dizajn, po raz pierwszy nawiązał współpracę z projektantką mebli – Agą Przepiórzyńską. Efektem wspólnych działań jest oryginalna kolekcja z wikliny, konstrukcji metalowej i szkła hartowanego. Inicjatywa łącząca polskie przedsiębiorstwa meblarskie z projektantami wzorniczymi to forma wsparcia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i krok w rozwoju designu w regionie.

AUTOSAN: Sprawa spóźnionego przetargu dla wojska. Śledztwo umorzono Piątek, 29 Listopada 2019

AUTOSAN: Sprawa spóźnionego przetargu dla wojska. Śledztwo umorzono

SANOK / PODKARPACIE. Prokuratura Regionalna w Rzeszowie umorzyła śledztwo dotyczące spóźnionego przetargu Autosanu na autobusy dla wojska.

 Firma Loftem z Krosna w projekcie unijnym Granty na dizajn Piątek, 29 Listopada 2019

Firma Loftem z Krosna w projekcie unijnym Granty na dizajn

Krośnieńska firma Loftem, biorąca udział w projekcie unijnym Granty na dizajn, po raz pierwszy nawiązała współpracę z projektantem wzornictwa przemysłowego – Michałem Biernackim. Efektem wspólnych działań jest kolekcja wyjątkowych mebli. Inicjatywa łącząca polskie przedsiębiorstwa meblarskie z projektantami wzorniczymi to forma wsparcia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i jednocześnie krok w rozwoju designu w regionie.

Targi Ślubne w Krośnie. Rabaty do 30%! Poniedziałek, 25 Listopada 2019

Targi Ślubne w Krośnie. Rabaty do 30%!

KROSNO / PODKARPACIE. W niedzielę 1 grudnia 2019r. w dwóch salach Kompleksu Weselnego „Dwa serca” odbędą się Targi Ślubne, na których prezentować swoją ofertę będzie ponad 60 firm z branży ślubno-weselnej.

Prace ruszyły. Nowe życie szkoły w Raczkowej (FOTO) Poniedziałek, 25 Listopada 2019

Prace ruszyły. Nowe życie szkoły w Raczkowej (FOTO)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. W Raczkowej, w gminie Sanok, powstaje Dom Pomocy Społecznej i Ośrodek Wsparcia Dziennego dla osób samotnych, niepełnosprawnych oraz w podeszłym wieku.

 
...   [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   ...
Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie