Podkarpacie24.pl
Czwartek, 27 Kwietnia 2017

Logowanie

Nowe firmy

Wszystkie aktualności

  »  Aktualności /  Wszystkie aktualności

Aktualności: 1 do 10 (z 18453)

DZISIAJ: Sesja Rady Miejskiej w Zagórzu. Dopłaty do wody i ścieków, zmiany w budżecie oraz strategia rozwoju wsi Mokre Czwartek, 27 Kwietnia 2017

DZISIAJ: Sesja Rady Miejskiej w Zagórzu. Dopłaty do wody i ścieków, zmiany w budżecie oraz strategia rozwoju wsi Mokre

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Na 27 kwietnia zaplanowano sesję Rady Miejskiej w Zagórzu. Obrady rozpoczną się o godzinie 14.00. Radni pochyla się między innymi nad uchwałami dotyczącymi zmiany dopłat do dostarczanej wody i odprowadzonych ścieków oraz uchyleniem uchwały o wysokości opłat za parkowanie pojazdów na parkingu niestrzeżonym.

SPGK: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza! Środa, 26 Kwietnia 2017

SPGK: Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza!

SANOK / PODKARPACIE. Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów zaprasza. Poniedziałek – Piątek od 7:00 - 20:00, sobota 7:00 – 15:00. W dniu 02.05.2017 Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów czynna od 7:00 – 15:00.

ZAGÓRZ: Uroczystości Święta Konstytucji 3 Maja Środa, 26 Kwietnia 2017

ZAGÓRZ: Uroczystości Święta Konstytucji 3 Maja

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta i Gminy Zagórz oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Zagórzu zapraszają na uroczystości związane z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Heweliusza w Sanoku Piątek, 21 Kwietnia 2017

Zmiana organizacji ruchu na ul. Heweliusza w Sanoku

SANOK / PODKARPACIE. SPGK Sp. z o.o. – Zakład Ciepłowniczy informuje, że w związku w przeprowadzaną przebudową sieci ciepłowniczej, następuje tymczasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie ulicy Heweliusza w dniach od 24.04. 2017 do 12.05.2017 r.

Zaproszenie na akcję "Czysta Gmina Zagórz" (VIDEO) Środa, 19 Kwietnia 2017

Zaproszenie na akcję "Czysta Gmina Zagórz" (VIDEO)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Gmina Zagórz zaprasza do włączenia się w akcję sprzątania sołectw i osiedli. Spotkanie już w najbliższą sobotę 22 kwietnia.

Życzenia wielkanocne burmistrza Miasta i Gminy Zagórz oraz przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu Piątek, 14 Kwietnia 2017

Życzenia wielkanocne burmistrza Miasta i Gminy Zagórz oraz przewodniczącego Rady Miejskiej w Zagórzu

Wielkanoc 2017 Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składamy serdeczne życzenia zdrowia, pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego.

Trwa rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Zagórzu Czwartek, 13 Kwietnia 2017

Trwa rekrutacja do Przedszkola Samorządowego w Zagórzu

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. Od 1 września 2017 rozpocznie swoją działalność Samorządowe Przedszkole w Zagórzu przy ul. Wolności 10.

Zagórz i Dydnia stawiają na OZE! Środa, 05 Kwietnia 2017

Zagórz i Dydnia stawiają na OZE!

ZAGÓRZ, DYDNIA / PODKARPACIE. Gminy Zagórz i Dydnia złożyły do Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego wspólny wniosek o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej kosztów realizacji projektu pn. „ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII W GMINIE ZAGÓRZ I GMINIE DYDNIA”. Inicjatywa ma służyć poprawie stanu środowiska naturalnego oraz obniżeniu kosztów energii elektrycznej i cieplnej w gospodarstwach domowych zlokalizowanych na terenie partnerskich samorządów.

KURSY: instruktora pływania, kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego Środa, 05 Kwietnia 2017

KURSY: instruktora pływania, kwalifikowanej pierwszej pomocy, ratownika wodnego

Bieszczadzkie Centrum Ratownictwa Wodnego "Lestur" zaprasza do udziału w kursach: instruktora pływania (instr. sportu), kwalifikowanej pierwszej pomocy (dodatkowe punkty przy rekrutacji do służb mundurowych) oraz ratownika wodnego (zgodny z roz. MSW z dnia 21 czerwca 2012r.).

ENSILA GROUP – szukamy pracowników Poniedziałek, 03 Kwietnia 2017

ENSILA GROUP – szukamy pracowników

O tym, że warto z nami współpracować przekonało się wielu Polaków. Obecnie zatrudniamy 126 Pracowników. Posiadamy grono wykwalifikowanych murarzy, hydraulików, płytkarzy, dekarzy, stolarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych. Wraz z rozwojem rynku pracy sukcesywnie zwiększamy kadrę. Naszym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych Pracowników z branży budowlanej. W każdej chwili możesz do nas dołączyć.

 
...   [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   ...
Copyright 2003 - 2016 © Podkarpacie24.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)

Bieszczady | Domki Bieszczady | Bieszczady Domki | Skoki spadochronowe | Firmy Podkarpacie